PAR MANI

Es veidoju veselu sabiedrību un dziedēju to – tas ir manos spēkos. Tāpat arī intuitīvi jūtu, ka ķermeņa labsajūta ir svarīga saistviela starp VESELS un PRIECĪGS.
 

Jau bērnībā izdomāju darīt dažādas ierastas darbības vienlīdz labi ar abām rokām, lai kreisā būtu tikpat veikla un spēcīga kā labā. Tas bija tāds aizsākums maniem harmonijas meklējumiem. Tagad, tīrot zobus ar kreiso roku, rūpējos, lai labsajūtā un līdzsvarā būtu arī mans ēteriskais ķermenis, dvēsele, gars... Tas mēdz būt izaicinoši, jo uzdevumi kļūst arvien sarežģīttāki.

Esmu ilgstoši lasījis, pētījis, eksperimentējis, izmēģinot pats un kopā ar tuviniekiem dažādu veidu praksi un neparastas lietas, lai labāk izprastu ķermeņa veselības un labsajūtas veicināšanai nepieciešamo.
 

Mācoties par veselības sporta treneri, piekļuvu gan zināšanām par anatomiju, fizioloģiju, sporta psiholoģiju un treniņu metodēm, gan informācijai par jaunākajiem pētījumiem šajās tik aizraujošajās tēmās!

Esmu nonācis uz sava ceļa un jūtu, ka man ir tik daudz ar ko dalīties. Reizē arī virzos šajā tēmā arvien plašāk, lai izzinātu to iespējami dziļi, turpinot gan aktīvi praktizēt, gan vadīt treniņus cilvēkiem, kuri arī tiecas būt veseli un ir gatavi paplašināt savu apziņu – iegūt neparastu treniņu pieredzi un uzlabot savas dzīves kvalitāti. Manos treniņos ir aicināti visi, kam svarīgi būt veseliem un jaudīgiem, bet misijas sajūta iemirdzas visspožāk, kad atnāk tie, kuri vēl nekad nav iepazinuši to prieku un enerģiju, kas rodas atbilstošas slodzes un intensitātes treniņa laikā un arī pēc tā. Man ir svarīgi sagatavot pielāgotus, neparastus, pat priecīgi pārsteidzošus vingrinājumus, kas tajā pašā laikā ir arī izdarāmi. Pievēršot uzmanību vingrinājuma izklaidējošajai daļai, gūstam vairāk enerģijas, lai paveiktu arī fiziski ne tik vieglo pusi un saņemtu gandarījumu par to, ka izdevies vairāk, nekā ar prātu sākotnēji izskatījies.
 

Fokusējot prātu uz veiklību, izaugsmi un atvērtību daudzveidīgai pieredzei, cilvēks vairo sava ķermeņa bagātību – atlētismu. Tas savukārt stabilizē mūsu gara dzīvi – ne velti šeit prātā nāk seno romiešu teiciens par veselu miesu un veselu garu, kas tajā mīt.

Es redzu, ka katram cilvēkam rokās jau ir atslēdziņa, lai varētu atvērt jaunā laikmeta prasību durvis.

Lai pasaule progresētu veselīgāk cilvēcei, dabai un planētai, katram pašam ir jāveic izaugsme. Jo vairāk cilvēku tam veltīs laiku, jo pasaule progresēs mums labvēlīgāk!
 

Aicinu nākt ārā! Dabā, svaigā gaisā. 

Jā, arī lietutiņā, vējā, saulē, jo mums ir tam piemērots apģērbs. Sajūta, kāda gūta dabā, nav atsverama ar prāta izdomātiem šķēršļiem. Pasivitāte noved pie nabadzīgas pieredzes un nesniedz veselību. Es savus klientus padaru bagātus. Viņi kļūst spēcīgi, līdz ar to gatavi bagātai pieredzei – spēj gan ilgi dejot līdz rītam nenogurstot, gan uzkāpt līdz bēniņu lodziņam, lai skatītos saullēktu, gan veikli tikt pie bērna mantiņas, kas pakritusi zem gultas.

Prāta, ķermeņa un emocionālā tīrība savienojumā ar fizisko veselību paplašina uztveri, kas tik ļoti nepieciešama, lai mēs būtu harmonijā un uzlabotu savu dzīves kvalitāti!

Aicinu uz pieredzes plašumu – pamēģināt dažādu sporta veidu elementus, spēles un veiklības paņēmienus manos treniņos. 

Aicinu uz dziļumu, uz izpratnes bagātināšanu par to, ar ko mēs barojam savu templi – ķermeni. Un arī par to, ka ēdam arī ar acīm, ādu, dzirdi, domām. Tāpēc būsim izvēlīgi! Rādīšu, kādas mūsu ķermenim ir nepieciešamas kustības, lai pilnvērtīgi izmantotu visas tā sniegtās iespējas.

Dosim sev iespēju izdzīvot pasauli ar pilnu jaudu, brīvā amplitūdā, nepagurstot. Atbrīvosimies no bailēm, kompleksiem un maldīgiem uzskatiem par sevi. 

Aicinu pievienoties un attīstīt savu izturību, veiklību, spēku, līdzsvaru, koordināciju, ātrumu, lokanību, lai harmonizētu ķermeņa veselību ar prāta tīrību, emocionālu nosvērtību un sirds atvērtību labajam.
 

Ejam ārā kopā!