DSC03128_edited.jpg

ĀRA TRENIŅI

kopā ar treneri Olafu Štrodahu
  • draudzīgi

  • enerģiski

  • jautri

  • pozitīvi

  • atbilstoši Tavām spējām

  • rotaļīgi vingrinājumi

  • uzlādējoši

  • neparasti

PAR MANI

Es veidoju veselu sabiedrību. Es vienmēr esmu gribējis būt starp veseliem, priecīgiem cilvēkiem.

Tas ir manos spēkos. Intuitīvi jūtu, ka svarīga saistviela starp VESELS un PRIECĪGS ir ķermeņa labsajūta.

Jau bērnībā izdomāju darīt dažādas ierastas darbības vienlīdz labi ar abām rokām, lai kreisā būtu tik pat veikla un spēcīga kā labā. Tāds aizsākums maniem harmonijas meklējumiem.

101644038_970225283416698_53799488561401
IMG_20200516_123811.jpg
 
 

GALERIJA

Mazi grupu treniņi
Untitled design (10).png

Man ir svarīgi katram pievērst kvalitatīvu uzmanību. To nodrošināt var grupām līdz 10 cilvēkiem. 
Grupu treniņos man patīk ielikt arī rotaļas un spēles. Šis ir labs skaits, lai tas būtu jautri.  Protams, man ir arī LIELU grupu treniņi, kuri tiek izziņoti atsevišķi.

IESPĒJAS

Individuāli treniņi
1.png

Es neesmu pūļa cilvēks un, iespējams, ka Tu arī ne. 
Ļoti izbaudu un patīk individuālas nodarbības, tad bez jautrības var arī iepeldēt kādas dziļākas sarunas ūdeņos, kas paliks tikai starp mums. 
Tie var notikt Tev visērtākajā vietā, Tavās mājās, Tavas mājas pagalmā, mīļākajā vietā dabā. 
Dažreiz ir vērtīgi atnākt uz individuālu treniņu, lai pēc tam, kad nāksi uz grupu, es zinātu, kas Tev ir vispiemērotākais. 

4.png
Treniņu plāns

Ja Tev gribas vingrot vienam, Tavs dzīves ritms ir cits, vai atrodies citā vietā - iepazīsimies un rekomendēšu vingrinājumus tieši Tev.

Untitled design (1).png
Mammām ar bērniem

Tie ir treniņi, kuros visi rēķinās, ka steigas šeit nebūs. 
Katra mamma jebkurā brīdī var izlekt no treniņa, lai sabučotu, paaijātu mazo ķiparu un pēc trim minūtēm ielektu atpakaļ. 

Untitled design (3).png
Nakts sports

Nakts sports ir brīvības piedāvājums. Draudzīgā kopānijā pavadīta distance, kurā Tu varēsi būt kopā gan ar citiem gan ar sevi. Dažādas un meditatīvas mūzikas pavadībā, vieglā veidā pa ceļam ar vingrinājumiem, dauzīšanos un darbu ar iekšējiem procesiem, redzēsim dažādas Rīgas (un ne tikai) vietas, skatus. Galvenais uzsvars ir uz skriešanu - vēlos parādīt, ka skriešana ir brīnišķīgs instruments ar to, ka tā ir tik monotona un ritmiska. Ar attiecīgu izturību tā strādā tā pat kā mantra. Prāts un ķermenis ir aizņemts uzdevuma izpildē, process aiziet fonā un tas ļauj pacelties virs ikdienišķā. Ja sagatavotība nav tik augsta - droši, skrituļslidas, velo, skrejriteņi (ne elektriskie). Priekš velo tas ir lēns brauciens, tapēc pa ceļam mainīsimies, lai Tu tiktu arī pie skriešanas. Parādīšu kā.

3.png
"Tavā dārzā"

Tāpat kā Tu uzaicini mūziķus uz ballīti, tā Tu vari savā pasākumā noorganizēt saviem viesiem produktīvu laiku, lai izkustētos. (arī es mūziku ņemu līdzi :D).
Aicinu uz jaunu virzienu, kas ir vērsts uz to, lai saviem mīļajiem iedotu kaut ko tiešām vērīgu un labu. Foršu pieredzi, jautru noskaņu un nedaudz slapju muguru. 

Man ir tikai daži noteikumi. Tavā pasākumā netiek lietots alkohols un dzīvnieku izcelsmes produkti.

 

ATSAUKSMES

Untitled design (13).png

Marika

Treniņos ar Olafu patiešām var izjust milzu prieku kustībā un sajust to dzīvi un uzlādējoši, jo daba padara treniņu svaiguma pilnu! Treniņi vienmēr ir interesanti un aizraujoši, vienmēr citādi un palīdz ieraudzīt, cik daudz tu patiesībā vari. Izlādēt lieko meža skrējienā un atdzerties jauna enerģijas lādiņa pludmales smiltīs, to visu darīt rūpīga, katru dalībnieku apzinoša, iedvesmojoša un jautra trenera vadībā... ķermenis, gars un prāts ir pateicīgs.

P.S. Presītes iespējams sanāks dubultā, jo smejamies reizēm līdz asarām!

 

 LOKĀCIJAS 

MEŽAPARKS

ŠMERĻA MEŽS

EZERPARKA NAMI

TEIKA

ĀGENSKALNS

​GRĪZIŅKALNS

EZERMALA,

UPES MALA,

JŪRA

UN CITUR!

Vēlies aktivitātes savā pagalmā un pasākumos?
Untitled design (15).png
 

 KONTAKTI 

© 2020 by Āra treniņi